DLACZEGO WARTO KUPIĆ APARTAMENT NA CYPRZE PÓŁNOCNYM?

WYJĄTKOWE APARTAMENTY W LUKSUSOWYCH RESORTACH

Apartament na Cyprze północnym to prestiż i dobrze ulokowane pieniądze. Niewygórowane ceny, przy zachowaniu wysokiego standardu, stały wzrost wartości w czasie oraz możliwość łatwego wynajmu apartamentu turystom z całego świata sprawia, że Cypr Północny jest bardzo popularny wśród klientów z Europy, jak i również z Bliskiego Wschodu, RPA i coraz częściej z Polski.

Skorzystaj z naszej pomocy. Bezpłatnie dobierzemy Ci najlepsze oferty apartamentów na Cyprze Północnym dopasowane do Twoich oczekiwań a nasza firma zarządcza zapewni Ci pasywny przychód.

DLACZEGO WARTO?

KORZYŚCI DLA CIEBIE
BARDZO WYSOKI STANDARD

Apartamenty, które oferujemy znajdują się w luksusowych 5***** resortach turystycznych ze wszystkimi udogodnieniami takimi jak: kompleksy basenów, aquaparki, siłownie, restauracje, bary, sauny, SPA, place zabaw, boiska do tenisa ziemnego, piłki nożnej, koszykówki  itp.

RELATYWNIE NISKIE CENY NIERUCHOMOŚCI

Ceny nieruchomości na Cyprze północnym są niższe od cen w innych państwach basenu morza śródziemnego i zaczynają się od 242.000 zł, a relacja ceny do jakości jest bardzo dobra. Za niewygórowaną cenę można nabyć apartament w luksusowym 5***** resorcie turystycznym ze wszystkimi udogodnieniami.

GWARANTOWANA POGODA

Prognoza pogody na Cyprze północnym od końca marca do końca listopada jest całkowicie niepotrzebna. Wiadomo, że będzie słonecznie, ciepło i praktycznie bez opadów deszczu.

TANIE I CZĘSTE LOTY

Cały rok, 2-3 razy w tygodniu dostępne są bezpośrednie i tanie loty na Cypr do Larnaca z Polski  z takich miast jak Gdańsk, Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław liniami WizzAir. Lot trwa około 3 godziny.

NISKIE CENY W SKLEPACH/RESTAURACJACH

Ceny w sklepach i restauracjach na Cyprze Północnym są zdecydowanie niższe w porównaniu do pozostałych krajów basenu Morza Śródziemnego.

BEZPIECZEŃSTWO

Cypr Północny, ze względu na swoją specyfikę, jest krajem bardzo bezpiecznym. Praktycznie nie ma tam przestępczości a Cypryjczycy znani są z gościnności.

STABILNY NAJEM I WZROST WARTOŚCI

Ze względu na bardzo dobrą relację jakości do ceny, popyt na nieruchomości na Cyprze Północnym stale rośnie co skutkuje ciągłym wzrostem cen nieruchomości i stabilnym najmem krótkookresowym w sezonie turystycznym, który trwa od końca marca do końca listopada

KORZYSTNE PODATKI

Cypr znany jest jako raj podatkowy dlatego rozliczenia na miejscu za przychody są bardzo korzystne. Wiele praktyk podatkowych znanych w Polsce tam nie obowiązuje. Przykładowo zryczałtowany podatek przychodowy od najmu w Polsce to 10%, na Cyprze wynosi on 0%.

POPULARNOŚĆ WŚRÓD KLIENTÓW

Nieruchomości na Cyprze Północnym są bardzo popularne wśród klientów z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Dani, Niemiec, RPA, Rosji, krajów Bliskiego Wschodu i coraz częściej z Polski.

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Cypr Północny rozwija się bardzo dynamicznie. Z roku na rok przybywa nowych inwestycji deweloperskich o coraz lepszym standardzie, co jest niezbitym dowodem na duże zapotrzebowanie na apartamenty ze strony klientów.