DLACZEGO WARTO KUPIĆ Z NASZĄ POMOCĄ APARTAMENT NA CYPRZE PÓŁNOCNYM?

WYJĄTKOWE APARTAMENTY W LUKSUSOWYCH RESORTACH

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na rynku polskim największych i niezawodnych deweloperów Cypru Północnego. Bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez cały proces kupna oczywiście w języku polskim, a nasza firma zarządcza zajmie się najmem Twojego apartamentu. Zapewniamy również pełną obsługę po sprzedażową. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez Cały proces zakupu, zajmiemy się najmem Twojego apartamentu oraz zapewnimy pełną obsługę po sprzedażową, a Ty zarabiaj na wzroście wartości i na najmie nie robiąc nic.

DLACZEGO WARTO?

KORZYŚCI DLA CIEBIE
OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na rynku polskim największych i niezawodnych deweloperów Cypru Północnego a nasze biuro na Cyprze północnym działa z sukcesami od 11 lat. Nasza oferta jest zawsze najlepszej jakości, sprawdzona oraz wolna od jakichkolwiek wad prawnych.

SZYTA NA MIARĘ OFERTA

Z nami nie tracisz czasu na sprawdzanie ogłoszeń, których nikt nie aktualizuje. Ceny podane w indywidualnych ofertach oraz proponowane plany płatności są zawsze aktualne na dzień sporządzania oferty i są sporządzane na podstawie aktualizowanych na bieżąco cenników i dostępności.

PEŁNY PAKIET USŁUG

Nie proponujemy tylko pomocy przy zakupie. Proponujemy cały pakiet usług polegający na tym, że najpierw przeprowadzimy Cię bezpłatnie przez proces zakupu od A do Z, następnie pomożemy Ci w urządzeniu apartamentu a potem będziemy zarządzać najmem Twojego apartamentu, ze średnią stopą zwrotu 10% rocznie.

BRAK PROWIZJI

Nie pobieramy prowizji za pomoc przy zakupie apartamentu. Nasze wynagrodzenie wypłaca nam deweloper w ramach umowy przedstwicielstwa. Cena u nas i u dewelopera zawsze będzie taka sama, a z nami masz gwarancję, że Twój zakup jest bezpieczny i wolny od jakichkolwiek wad prawnych.

WŁASNA FIRMA ZARZĄDCZA

Nie zlecamy innym firmom zarządzania Twoim apartamentem. To nasza firma zarządcza będzie to robić. Na tą chwilę posiadamy w zarządzaniu 148 apartamentów/willi, którym zapewniamy pełne obłożenie w okresie od kwietnia do listopada.

PEŁNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Zapewniamy pełną obsługę po sprzedażową w języku polskim. Nasz dedykowany pracownik będzie sporządzał na bieżąco dokumentację zdjęciową z budowy, zaproponuje pakiety meblowe oraz wyposażeniowe oraz chętnie odpowie na wszystkie pytania.

POMOC PRZY FORMALNOŚCIACH

Pomożemy Ci przy wszystkich formalnościach na Cyprze północnym. Pomożemy Ci założyć osobiste konto bankowe. Jeżeli będziesz zainteresowany to również możesz liczyć na naszą pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pobyt, cypryjskiego prawa jazdy i w innych sprawach urzędowych.

POMOC PRAWNA

Zapewniamy bezpłatną konsultację dotyczącą zakupu nieruchomości z współpracującą z nami od wielu lat kancelarią prawną. Prawnik wyjaśni ci szczegółowo procedurę zakupu, wymagane dokumenty, sposoby zabezpieczenia transakcji oraz odpowie na wszystkie pytania.

ZAWSZE PEŁNA INFORMACJA

Wszystkie proponowane przez nas inwestycje są sprawdzone pod kątem prawnym i ich zakup jest w 100% bezpieczny. Poinformujemy Cię o wszystkich dodatkowych kosztach okołotransakcyjnych tak aby nic nie było w stanie Cię zaskoczyć.

POLSKA FIRMA

Jesteśmy polską firmą z korzeniami na Cyprze północnym. Posiadamy dużą wiedzę na temat Cypru północnego, i mamy rozległe kontakty, które pozwalają nam doradzić sprawdzone inwestycje i firmy deweloperskie oraz dobrać najbardziej optymalną ofertę inwestycyjną.

PEŁNA TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁAŃ

Nie mamy nic do ukrycia dlatego bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości. Przygotujemy kalkulację i omówimy najkorzystniejsze rozwiązania, doradzimy najciekawsze opcje. Na każdym etapie zakupu oraz późniejszej obsługi po sprzedażowej jesteśmy do Waszej dyspozycji.

ORIENTACJA NA KLIENTA

Dla nas najważniejszy jesteś Ty i Twoja satysfakcja. Model biznesowy - ZAINWESTUJ - ZARABIAJ - KORZYSTAJ KIEDY CHCESZ, cieszy się dużą popularnością  i mamy nadzieję, że Ty również dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów i będziesz zarabiał na wzroście wartości inwestycji i stabilnym najmie, który zapewnia nasza firma zarządcza.