Kiedy zwróci się inwestycja w apartament na Cyprze Północnym?

Zakup nieruchomości w rejonie Morza Śródziemnego to jeden ze sprawdzonych pomysłów na zainwestowanie własnych pieniędzy. Z zalet lokowania kapitału w mieszkania w atrakcyjnych turystycznie krajach coraz chętniej korzystają również Polacy. Inwestorów przyciągają m.in. atrakcyjne ceny nieruchomości oraz wysoka stopa zwrotu z inwestycji. Jednym z tych regionów, w których najwięcej osób decyduje się kupić mieszkanie lub apartament, jest obecnie Cypr Północny, doceniany ze względu na szeroką ofertę nieruchomości oraz przystępne ceny. Czy inwestycje w mieszkania na tym obszarze faktycznie są opłacalne i kiedy możemy liczyć na zwrot?

 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości na Cyprze Północnym?

Istnieje co najmniej kilka istotnych powodów, dla których każdego roku coraz większa grupa inwestorów decyduje się ulokować swój kapitał w mieszkania lub apartamenty na Północnym Cyprze. Najważniejsze czynniki to m.in.:

– gwarancja słonecznej pogody przez cały rok,

– możliwość spędzania wakacji lub stałego pobytu w łagodnym klimacie,

– rosnąca popularność wśród turystów z całego świata,

– szeroki wybór nieruchomości oraz atrakcyjne ceny mieszkań,

– duże zainteresowanie okazjonalnym oraz długoterminowym wynajmem,

– pewny i stosunkowo wysoki zwrot z inwestycji w nieruchomość na Cyprze Północnym,

– atrakcyjne przepisy podatkowe oraz ułatwienia formalne przy zakupie,

– możliwość kupna nieruchomości z profesjonalnym wsparciem RT Invest.

 

Wskaźnik zwrotu z inwestycji w wynajem krótkoterminowy

Jedną z najpopularniejszych form zarabiania na kupnie nieruchomości na Cyprze Północnym jest czerpanie zysków z ich krótkoterminowego najmu. Osoby, które zdecydują się ulokować swój kapitał w apartamenty na wynajem, mogą liczyć na stosunkowo szybki oraz wysoki zwrot z inwestycji w mieszkanie, ze względu na długi sezon turystyczny. Na Wyspie Afrodyty rozpoczyna się on z początkiem kwietnia i ze względu na sprzyjający klimat trwa aż do końca października. Jeśli właściciel nieruchomości zdecyduje się wynajmować mieszkanie w tym okresie, może liczyć na stały pasywny dochód w postaci zysków z najmu, gdyż osób zainteresowanych noclegami na Cyprze Północnym przybywa z roku na rok.

 

Zwrot z inwestycji w mieszkanie a profesjonalne zarządzanie najmem

Wartą uwagi propozycją dla osób, które interesuje szybki zwrot z inwestycji w nieruchomości, jest powierzenie zarządzania wynajmem naszej wyspecjalizowanej firmie zarządczej działającej na Cyprze Północnym. Współpraca ze specjalistami od cypryjskiego rynku nieruchomości może znacznie przyspieszyć moment, w którym inwestycja w apartament zacznie na siebie zarabiać. Doświadczenie oraz profesjonalne zarządzanie wynajmem to wymierna pomoc dla właściciela, dzięki której mieszkanie krócej będzie stało puste, a więc szybciej zacznie generować dochody.

 

Wskaźnik zwrotu z inwestycji a ceny mieszkań na Cyprze Północnym

Należy również dodać, że stopa zwrotu z inwestycji, ale także czas, po którym mieszkanie lub apartament zaczną na siebie zarabiać, są bezpośrednio skorelowane z wartością nieruchomości. Mieszkania na Cyprze Północnym są znacznie tańsze niż w Polsce, a atrakcyjne stawki podatków pozwalają czerpać wyższe dochody właścicielom nieruchomości. Również dzięki temu, czas potrzebny do uzyskania zwrotu z inwestycji w apartament na Cyprze Północnym ulega wymiernemu skróceniu.

Popularnością wśród osób zainteresowanych wynajmem i liczących na szybki zwrot z inwestycji, cieszą się zarówno małe i praktyczne mieszkania typu studio (cena ok. 40-60 000 funtów, jak i przestronne, luksusowe apartamenty w nowoczesnych pięciogwiazdkowych resortach z dostępem do spa, siłowni, aquaparku, restauracji oraz wszelkich innych udogodnień. Chcąc zainteresować w tego rodzaju nieruchomość, należy liczyć się z wydatkiem na poziomie kilkuset tysięcy funtów.

 

Nieruchomości Cypr Północny – szybki i pewny zwrot z inwestycji

Podsumowując, kluczowy wpływ na zwrot z inwestycji w nieruchomości na Cyprze Północnym ma wartość nabytego mieszkania lub apartamentu oraz przyjęty sposób zarządzania. Chcąc maksymalnie przyspieszyć moment, w którym inwestycja zacznie na siebie zarabiać, warto bardzo dokładnie rozpoznać lokalny rynek i wybrać atrakcyjne oferty z wysoką stopą zwrotu. Chcesz zainwestować w apartament na Cyprze Północnym, ale nie wiesz, czy poradzisz sobie z formalnościami? Skontaktuj się z nami już teraz i zarabiaj na wynajmie z RT Invest.

 

Posted in Bez kategorii.