Zakup apartamentu na Cyprze krok po kroku. Sprawdź jak zrobić to mądrze!

Jedną z możliwości ulokowania swojego kapitału jest zakup nieruchomości w kraju zagranicznym. Polacy chętnie wybierają europejskie państwa położone w basenie Morza Śródziemnego. To gwarancja pogody, smacznego jedzenia i atrakcyjnego dochodu pasywnego. W ostatnich latach inwestorzy z Polski jeszcze chętniej kupują nieruchomości na Cyprze Północnym, który kusi atrakcyjnymi cenami i korzystnym prawem podatkowym. Sprawdź, jak przeprocesować zakup krok po kroku i zrobić to mądrze.

 

Dobra analiza to podstawa

Oczywiście pierwszym krokiem powinna być dobra analiza decyzji zakupowej. Jako inwestor musisz rozważyć wszystkie za i przeciw, które wiążą się z zakupem apartamentu lub domu na Cyprze. Nieruchomości zlokalizowane na Wyspie Afrodyty cieszą się dużym zainteresowanie turystów, którzy odwiedzają Cypr praktycznie przez cały rok. Przyciąga ich świetna pogoda, dobra infrastruktura, pyszne jedzenie i piękne Morze Śródziemne. Do kolejnych plusów należą:

  • korzystne prawo podatkowe na Cyprze Północnym;
  • tanie połączenia lotnicze z różnych miejsc świata, w tym z dużych miast w Polsce;
  • ponad 300 dni słonecznych w roku;
  • niskie koszty utrzymania nieruchomości;
  • porównywalny lub niższy koszt zakupu niż w Polsce;
  • wysoka stopa zwrotu z inwestycji;
  • atrakcyjne warunki zakupu.

 

Wybór zaufanego partnera

Gdy już podejmiesz decyzję o zakupie nieruchomości, to koniecznie postaw na zaufaną i sprawdzoną agencję nieruchomości na Cyprze Północnym. Jako RT Invest jesteśmy oficjalnym przedstawicielem najlepszych cypryjskich deweloperów na rynek polski i oferujemy naszym klientom prawdziwe perełki inwestycyjne. Na bazie wieloletniego doświadczenia pomagamy w przeprocesowaniu zakupu, kontrolowaniu postępów budowlanych na inwestycji, a także w dalszej obsłudze nieruchomości. Biuro nieruchomości na Cyprze RT Invest to zespół osób, które doskonale orientują się w cypryjskim prawie i są w stanie skrócić cały proces administracyjny. Przygotowane przez biuro sprzedaży nieruchomości dostępne są w atrakcyjnych warunkach zakupu, w tym z oprocentowaniem 0%.

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie wizytę na Cyprze, dzięki czemu bezpośrednio sprawdzisz interesujące Cię nieruchomości i podejmiesz świadomą decyzję. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to w całym procesie zakupowym. Nasze usługi w zakresie wsparcia w procesie są nieodpłatne.

 

Odpowiednie zarządzanie po zakupie

Pod kątem inwestycji w nieruchomość na Cyprze Północnym warto od razu zadbać o odpowiednie zarządzanie nieruchomością. Dotyczy to m.in. zapewnienie obłożenia w sezonie. Odpowiednie zarządzanie przekłada się na stopę zwrotu na poziomie 10% rocznie. Do tego dochodzi nawet do 30% wzrostu wartości apartamenty już w momencie jego odbioru od dewelopera. Jako RT Imvest wspieramy naszych klientów nie tylko w zarządzaniu najmem, ale również w obsłudze posprzedażowej, w tym w wyposażeniu apartamentu i przygotowaniu go do wynajmu. Pod tym względem stawiamy na kompleksową współpracę. Razem z nami zadbasz o bezpieczeństwo i mądre przeprowadzenie całej inwestycji.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

 

 

Posted in Bez kategorii.