DLACZEGO APARTAMENT NA CYPRZE PÓŁNOCNYM TO DOBRA INWESTYCJA?

WYJĄTKOWE APARTAMENTY W LUKSUSOWYCH RESORTACH

Inwestycja w apartament na Cyprze północnym ma zarabiać i cieszyć.  My zajmiemy się tym, żebyś zarabiał na najmie krótkoterminowym kiedy jesteś w Polsce i oczywiście możesz przyjeżdżać kiedy chcesz, aby cieszyć się zaletami luksusowego 5***** resortu turystycznego i oczywiście z pięknej, gwarantowanej pogody.

Zapewniamy pełen pakiet inwestycyjny. Bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez Cały proces zakupu, zajmiemy się najmem Twojego apartamentu, a Ty zapewnisz sobie pasywny przychód.

DLACZEGO WARTO

KORZYŚCI DLA CIEBIE
RELATYWNIE NISKIE CENY NIERUCHOMOŚCI

Ceny apartamentów na Cyprze Północnym zaczynają się już od 44.000£ (242.000zł) co sprawia, że już przy relatywnie niewielkim budżecie możesz się stać właścicielem nieruchomości w luksusowym 5***** resorcie ze wszystkimi udogodnieniami

STABILNY WZROST CEN NIERUCHOMOŚCI

Ze względu na bardzo dobrą relację jakości do ceny, popyt na nieruchomości na Cyprze Północnym stale rośnie co skutkuje ciągłym wzrostem cen nieruchomości i stabilnym najmem krótkookresowym w sezonie turystycznym, który trwa od końca marca do końca listopada

APARTAMENTY ODDAWANE SĄ W STANIE POD KLUCZ

Apartamenty nie są oddawane tak jak w Polsce w stanie deweloperskim co rodzi konieczność poszukiwania ekipy do wykończenia, a w stanie "pod klucz" z gotową zabudową kuchenną i szafami w zabudowie. Pozostają tylko meble, zasłony i karnisze, klimatyzacja oraz urządzenia AGD, a te można już kupić na miejscu w atrakcyjnych cenach.

NASZA FIRMA ZARZĄDCZA ZAPEWNI CI PASYWNY PRZYCHÓD

My kompleksowo zajmiemy się najmem Twojego apartamentu a Ty zapewniasz sobie pasywny przychód na poziomie około 10% rocznie. Nasza firma zarządcza zajmie się obsługą rezerwacji, sprzątaniem, praniem oraz bezpośrednią obsługą klientów a Ty zarabiasz. Aktualnie nasza firma zarządza 148 apartamentami. Chętnie zajmiemy się również i Twoim.

WZROST WARTOŚCI INWESTYCJI NA ETAPIE BUDOWY

Decydując na zakup apartamentu na etapie budowy zarabiasz dodatkowo na wzroście wartości nieruchomości, kiedy jest już gotowa. Przeciętnie jest to przedział między 15% a 30%, w zależności od momentu na jakim etapie inwestycji podjąłeś decyzję o zakupie nieruchomości

MY SIĘ WSZYSTKIM ZAJMIEMY, A TY ZARABIASZ

O nic nie musisz się martwić - my wszystko załatwimy. Bezpłatnie pomożemy przy zakupie, nasza firma zarządcza będzie wynajmować twój apartament, zapewniamy również pełną obsługę po sprzedażową. Zapewniamy pełny zakres usług od A do Z na najwyższym poziomie. Z nami dobrze zainwestujesz Swoje pieniądze.

PLANY PŁATNOŚCI

W wybranych inwestycjach dostępne są plany płatności z oprocentowaniem 0% co daje możliwość zarabiania na wynajmie nieruchomości przed wpłatą całej ceny. W większości przypadków 60% ceny musi być zapłacone przed otrzymaniem kluczy, pozostałe 40% jest rozłożone na okres od 12 do 24 miesięcy.

PEŁNA WŁASNOŚĆ HIPOTECZNA

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji. Nie inwestujesz w „produkt wirtualny” tylko w realną nieruchomość, z pełną własnością hipoteczną, która cały czas zyskuje na własności. Jeżeli chciałbyś obrócić kapitałem możesz ją sprzedaż z zyskiem a my Ci oczywiście w tym możemy pomóc.