JAK DZIAŁAMY - KROK PO KROKU

WYJĄTKOWE APARTAMENTY W LUKSUSOWYCH RESORTACH

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na rynku polskim największych i niezawodnych deweloperów Cypru Północnego. Z nami nie tylko kupujesz apartament ale możesz skorzystać z całego pakietu usług. Bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez cały proces kupna oczywiście w języku polskim, nasza firma zarządcza zajmie się najmem Twojego apartamentu oraz zapewnimy pełną obsługę posprzedażową. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

Bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez Cały proces zakupu, zajmiemy się najmem Twojego apartamentu oraz pełną obsługą po sprzedażową, a Ty zapewnisz sobie pasywny przychód.

JAK DZIAŁAMY?

WYJĄTKOWE APARTAMENTY W LUKSUSOWYCH RESORTACH

01.

INDYWIDUALNA OFERTA

Przygotowanie i dobór ofert w Polsce

Z nami nie tracisz czasu na sprawdzanie ogłoszeń, których nikt nie aktualizuje. Dostępność apartamentów cały czas się zmienia dlatego przygotowujemy ofertę zawsze indywidualnie pod Twoje  oczekiwania i budżet co sprawia, że nasza oferta jest zawsze aktualna, a nasza pomoc przy zakupie jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna. Przedstawimy Ci zalety każdego z projektów, plany płatności, koszty około transakcyjne,  rozpiszemy koszty utrzymania i przewidywaną stopę zwrotu z inwestycji. Z nami nic Cię nie zaskoczy.

02.

ZOBACZ CO WYBRAŁEŚ

Wyjazd na Cypr Północny

Po doborze ofert dopasowanych do Twoich oczekiwań zaprosimy Cię na Cypr północny w dogodnym dla Ciebie terminie. Wiesz już czego się spodziewać, znasz ceny i koszty ale nie da się kupić nieruchomości bez zobaczenia jej na żywo. Ty kupujesz bilety lotnicze na lotnisko w Larnaca (LCA), my zapewnimy Tobie 3-4 dniowe zakwaterowanie na Cyprze, transfer z lotniska oraz pełną obsługę na miejscu, oczywiście w języku polskim, żebyś mógł się na własne oczy przekonać, że dokonałeś właściwego wyboru.

03.

WYBÓR I RELAKS

Oglądanie nieruchomości i relaks na Cyprze Północnym

W zależności od godziny twojego przylotu na Cypr, w ten sam dzień albo w następny dzień z rana, nasz przedstawiciel zabierze Cię na oglądanie nieruchomości, które wybrałeś. Będziesz miał okazję poznać firmy deweloperskie, zobaczyć ich wcześniejsze inwestycje jak i te obecnie budowane, ocenić jakość udogodnień i poziom obsługi oraz poczuć wakacyjny klimat Cypru północnego. Nie zabraknie również czasu na zobaczenie okolicy, spróbowanie lokalnej kuchni oraz relaks na plaży czy na basenie.

04.

KONSULTACJE PRAWNE

Zabezpieczenie transakcji

Zapewniamy bezpłatną konsultację dotyczącą zakupu nieruchomości z współpracującą z nami od wielu lat kancelarią prawną. Prawnik wyjaśni ci szczegółowo całą procedurę zakupu, sprawdzi dokumenty inwestycji, opowie jakie dokumenty z Twojej strony są potrzebne do przeprowadzenia transakcji, omówi sposoby zabezpieczenia transakcji, wskaże koszty około transakcyjne, sporządzi pełnomocnictwo, które będzie potrzebne na dalszym etapie zakupu oraz odpowie na wszystkie pytania.

05.

USTALENIE WARUNKÓW ZAKUPU

Rezerwacja apartamentu

Po decyzji, który apartament spełnia Twoje oczekiwania pojedziemy do biura sprzedaży firmy deweloperskiej sporządzić rezerwację i uzgodnić szczegółowe warunki transakcji takie jak: plan płatności, termin przekazania kluczy, wstępny wybór materiałów wykończeniowych. Po uzgodnieniu warunków sprzedaży zostawiasz w firmie bezzwrotny depozyt w wysokości 1.000£, który jest potwierdzeniem zablokowania sprzedaży nieruchomości, którą wybrałeś innym klientom. Można płacić zarówno gotówką jak i kartą debetową/kredytową.

06.

REJESTRACJA TRANSAKCJI

Rejestracja transakcji w księgach wieczystych i podpisanie umowy

Na podstawie pełnomocnictwa, które było wcześniej sporządzone przez prawnika, zostaje podpisana umowa sprzedaży nieruchomości. Można nie zostawiać pełnomocnictwa ale w tym przypadku konieczne jest osobiste stawiennictwo na umowie. Procedura jest podobna jak w Polsce. Po podpisaniu umowy sprzedaży jest ona rejestrowana w odpowiedniku naszych ksiąg wieczystych, co zapobiega możliwości ponownej sprzedaży tej nieruchomości na rzecz innego klienta. Od kilku lat księgi wieczyste są w pełni elektroniczne co zdecydowanie zwiększyło bezpieczeństwo transakcji.

07.

OBSŁUGA PO SPRZEDAŻOWA

My się wszystkim zajmiemy

Zapewniamy pełną obsługę po sprzedażową. Dedykowany pracownik, oczywiście w języku polskim, zajmie się organizacja pakietu meblowego z dowozem i ułożeniem w apartamencie. Zaproponuje pakiety wyposażenia dodatkowego - pościel, ręczniki, zasłony, sztućce, szklanki itp. Będzie odpowiedzialny za organizację sprzętu AGD i klimatyzacji wraz z montażem i wniesieniem, powieszenie zasłon, ułożenie dodatków itp. Zorganizuje również pełne sprzątanie. Dla klientów, którzy kupili nieruchomość na etapie budowy nasz pracownik będzie również regularnie przesyłał dokumentację zdjęciową z budowy, uzgodni z klientem materiały wykończeniowe i chętnie odpowie na wszystkie dodatkowe pytania.

08.

TWÓJ PASYWNY PRZYCHÓD

Odbiór kluczy i zarządzanie najmem

Odbiór mieszkania zawsze wiąże się z dodatkowym stresem i dużą ilością pracy. U nas możesz przyjść do Swojego nowego, wysprzątanego i w pełni urządzonego apartamentu, który tyko czeka na to żeby włożyć ubrania do szafy. Nasza firma zarządcza zajmie się kompleksowo najmem twojego apartamentu  na zasadach najmu krótkookresowego, a Ty zapewniasz sobie pasywny przychód. Aktualnie nasza firma zarządza 148 apartamentami/willami, które mają pełne obłożenie w okresie od kwietnia do listopada. Oczywiście możesz korzystać ze Swojego apartamentu kiedy tylko chcesz, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie tego do nas w celu usunięcia terminu z grafiku dostępności.