NIERUCHOMOŚCI CYPR

WYJĄTKOWE NIERUCHOMOŚCI W LUKSUSOWYCH RESORTACH

Jako RT-Invest od lat specjalizujemy się w rynku nieruchomości na Cyprze Północnym. Staliśmy się oficjalnym przedstawicielem lokalnych deweloperów na rynek Polski. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż na Cyprze, które dostępne są w korzystnych cenach i warunkach zakupu. Wśród nich znajdują się prawdziwe perełki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez Cały proces zakupu, zajmiemy się najmem Twojej nieruchomości oraz pełną obsługą po sprzedażową, a Ty zapewnisz sobie pasywny przychód.

01.

STARANNIE DOBRANE NIERUCHOMOŚCI NA CYPRZE

Od lat zgłębiamy tajniki i specyfikę rynku nieruchomości na Cyprze Północnym. Dzięki temu staliśmy się prawdziwymi specjalistami od tej części Wyspy Afrodyty. Nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi deweloperami i jesteśmy ich oficjalnym przedstawicielem na Polskę. Nasz zespół pomaga w wyborze nieruchomości, a także w przeprocesowaniu jego zakupu. Pomagamy w spełnieniu wszelkich wymogów formalnych oraz odpowiadamy na ewentualne pytania i wątpliwości inwestorów. Wszystko po to, aby zadbać o świadomy wybór klienta i pełną transparentność każdej pojedynczej transakcji.

02.

ATRAKCYJNE WARUNKI ZAKUPU

Zakup nieruchomości na Cyprze Północnym dostępny jest w atrakcyjnych warunkach. To między innymi oprocentowanie 0% w kredycie na 7 lat. Dzięki temu apartament lub dom zaczynają na siebie zarabiać, zanim inwestor je spłaci. Ponadto na Cyprze obowiązuje preferencyjne prawo podatkowe. To w połączeniu z piękną pogodą i długim sezonem sprawia, że inwestycje w nieruchomości na Cyprze gwarantują wysoką stopę zwrotu.

03.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas nieruchomościami. Bez dwóch zdań w ostatnim czasie prawdziwym strzałem inwestycyjnym w dziesiątkę jest Cypr. Nieruchomości w północnej części Wyspy Afrodyty dostępne są w korzystnych cenach. Dotyczy to także luksusowych apartamentów i domów w pięciogwiazdkowych resortach. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby zapoznać się z aktualną ofertą deweloperów na Cyprze oraz z możliwościami zakupu nieruchomości dla siebie lub pod wynajem wakacyjny. Oferta zmienia się dynamicznie, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony. Razem z nami znajdziesz idealny apartament lub dom na Cyprze Północnym.