Jak uniknąć typowych pułapek inwestycyjnych na Cyprze? Wybierz Rt-Invest!

Każda inwestycja powinna być dobrze zaplanowana i przemyślana. Wydanie większej sumy pieniędzy powinna poprzedzić dokładna analiza. Dużo łatwiej o świadome inwestowanie w sytuacji, gdy dobrze rozumie się dany rynek lub korzysta się ze wsparcia ekspertów. To samo dotyczy zakupu nieruchomości na Cyprze Północnym, którego popularność rośnie wśród Polaków. Sprawdź, jak uniknąć typowych pułapek inwestycyjnych i skorzystaj z naszej oferty RT-Invest.

Dlaczego warto inwestować na Cyprze Północnym?

Na samym początku musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto kupić mieszkanie na Cyprze Północnym. Za opłacalność tego typu inwestycji przemawia przynajmniej kilka powodów. Przede wszystkim Cypr to wyspa, która oferuje piękną pogodę, znakomite plaże i dużo możliwości spędzania wolnego czasu. Długi sezon trwający nawet 9 miesięcy sprawia, że każdego roku Wyspę Afrodyty odwiedzają miliony turystów. Na Cyprze Północnym możesz znaleźć prestiżowe apartamenty i wille wykończone w wysokim standardzie pod klucz i zlokalizowane w pięciogwiazdkowych resortach turystycznych. Ceny za m2 zaczynają się już od 7000 złotych. To wszystko przy zachowaniu wysokiej stopy zwrotu z inwestycji. Obecne dane wskazują na to, że zakup nieruchomości zwróci się już w 8-10 lat.

Korzystne warunki finansowania inwestycji

Inwestując na Cyprze, nie zawsze trzeba lokować swój kapitał w stu procentach. Kupujący mogą skorzystać z dedykowanego pakietu inwestycyjnego i finansowania w ramach kredytu z oprocentowaniem 0%. Kredyt rozłożony jest na siedem lat. Inwestor już po spłacie 60% wartości nieruchomości może otrzymać do niej klucze. Oznacza to, że jeszcze przed spłatą kredytu, zakupiony apartament lub dom zaczyna na siebie zarabiać. W momencie odbioru nieruchomości od dewelopera zyskuje ona na wartości około 30%. Jest to związane z dynamicznym rozwojem regionu i dużymi inwestycjami państwowymi. Już niedługo Cypr Północny może stać się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc przez turystów z Europy i Azji.

Jak uniknąć typowych pułapek inwestycyjnych na Cyprze?

Podczas zakupu nieruchomości na Cyprze Północnym warto unikać typowych pułapek inwestycyjnych. Można próbować dokonać tego we własnym zakresie lub zdecydować się na współpracę z naszą firmą. Od lat jesteśmy oficjalnym przedstawicielem najlepszych cypryjskich deweloperów na polskim rynku oraz wspieramy inwestorów w wyborze i procesowaniu zakupu nieruchomości. Ponadto w zakresie usług posiadamy dedykowany pakiet inwestycyjny i profesjonalną obsługę posprzedażową.

Nie kupuj kota w worku

Jednym z zagrożeń inwestycji w nieruchomości jest kupowanie tzw. kota w worku. Dotyczy to przede wszystkim obiektów zagranicznych, gdy występują trudności w dotarciu na miejsce inwestycji. Coś, co w folderze wygląda idealnie, nie do końca musi być takie na miejscu. W związku z tym rekomendujemy udanie się na Cypr i zweryfikowanie na własne oczy tego, na jakim etapie jest inwestycja oraz gdzie jest zlokalizowana. W ten sposób można zminimalizować ewentualne ryzyko, kupując apartamenty na wakacje lub na wynajem turystyczny. Alternatywą do przyjazdu pozostaje współpraca z lokalną firmą, która na bieżąco będzie rejestrowała postępy prac deweloperskich i informowała o nich inwestora.

Postaw na renomowanego dewelopera

Wybór dewelopera ma znaczenie. Na szczęście współpracując z RT-Invest zyskujesz gwarancję tego, że będzie to uznany i ceniony deweloper z samej czołówki cypryjskiego rynku nieruchomości. Dzięki nam zmniejszysz ryzyko, kupując apartamenty. Cypr Północny rozwija się bardzo dynamicznie, a nowe resorty wyrastają na długości całego wybrzeża. Kluczem jest starannie dobranie dewelopera i przeprocesowanie transakcji zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi. Pod kątem bezpieczeństwa rekomendujemy kupno nowych mieszkań, a nie nieruchomości z drugiej ręki.

Skorzystaj z naszych usług

Jeżeli chciałbyś kupić luksusowy apartament lub dom na Cyprze Północnym i uniknąć typowych pułapek inwestycyjnych, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Doskonale znamy cypryjski rynek nieruchomości i pokierujemy Cię po całym procesie. Razem z nami dobrze zainwestujesz kapitał i zapewnisz sobie wysoką stopę zwrotu. Cypr Północny to wyspa z ogromnym potencjałem.

 

 

 

Posted in Bez kategorii.